Spędź weekend z Funduszami

Czy chcesz się przekonać, że Fundusze są także dla Ciebie? Potrzebujesz porady jak skorzystać z dotacji? Chcesz zobaczyć jak z sukcesem zrobili to inni? Od kwietnia do października, w 15 miejscowościach Małopolski, odbędą się imprezy plenerowe Weekend z Funduszami. Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre.

W programie imprezy jedno i dwudniowe.

Imprezy jednodniowe - przyjdź po informacje i skorzystaj z dotacji

Chcesz rozwijać siebie, swój biznes lub otoczenie? Najlepsi eksperci, będą przez cały dzień bezpłatnie doradzali jak skorzystać z dotacji. Spotkaj się z nimi w Infokamperze,  czyli Mobilnym Punkcie Informacji Funduszy Europejskich i zapytaj  o Fundusze. Dowiesz się jak prawidłowo przygotować projekt, z jakich programów możesz skorzystać m.in. na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Imprezie towarzyszy wystawa „Fundusze bliżej Ciebie”, która pokazuje jak pięknieje Małopolska.

Sprawdź gdzie i kiedy będziemy

Wydarzenia dwudniowe - poznaj sukcesy innych i  zainspiruj się efektami

Możesz bezpłatnie skorzystać z wiedzy ekspertów w Infokamperze i spotkać się z tymi, którzy już z Funduszy skorzystali. Beneficjenci projektów pokażą jak dzięki unijnemu wsparciu rozwinęli swoje produkty i usługi. Po tej solidnej porcji wiedzy i inspiracji, zrelaksuj się w pełnym atrakcji Miasteczku Funduszowym.

Sprawdź gdzie i kiedy będziemy

Miasteczko Funduszowe

Miasteczko Funduszowe, to miejsce dobrej rozrywki dla całej rodziny. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez beneficjentów, czekają na Was między innymi: 

  • unikalne urządzenia edukacyjne z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie,
  • innowacyjna podłoga interaktywna firmy LavaVision, 
  • analityczny system telemedyczny Carna Life, rozpoznający ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG, 
  • pokaz technologii grzewczych piątej klasy firmy Protech Sp. z. o. o.,
  • gry i zabawy z dinozaurem z Parku "Dinolandia"w Inwałdzie.

... a także konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book. Na koniec weekendu, zapraszamy do kina plenerowego na seans filmowy.

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre! Organizatorem Weekendów z Funduszami  jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Na Weekend z Funduszami zaprasza Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego