O Funduszach Europejskich w Muszynie

13 października zapraszamy do naszego Infokampera, czyli Mobilnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, który zawita na rynku w Muszynie.  W sobotę od 9.00 do 17.00 nasi eksperci będą udzielali darmowych konsultacji.

Grafika w centralnej części prezentuje dłoń z uniesionym kciukiem w kolorze niebieskim z dwunastoma żółtymi gwiazdkami. Na grafice znajduje się napis Weekend z Funduszami Muszyna, Rynek 13 października 2018 roku. W prawym górnym rogu znajduje się żółty dymek z napisem Małopolska myśli o Tobie. W dolnej części grafiki znajduje się zestawienie logotypów zawierające od lewej strony: znak Funduszy Europejskich z podpisem Fundusze Europejskie Program Regionalny, barwy Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp Województwa Małopolskiego oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejka Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne.

Czy chcesz się przekonać, że Fundusze są także dla Ciebie? Potrzebujesz porady jak skorzystać z dotacji? Chcesz rozwijać siebie, swój biznes lub otoczenie? Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre! 

Zapraszamy!