O Funduszach Europejskich w Dąbrowie Tarnowskiej

27 października zapraszamy do naszego Infokampera, czyli Mobilnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, który zawita na rynku w Dąbrowie Tarnowskiej.  W sobotę od 9.00 do 17.00 nasi eksperci będą udzielali darmowych konsultacji.

Grafika informuje o nadchodzącym wydarzeniu Weekend z Funduszami. W centralnym miejscu widoczna ręka w kolorze niebieskim w wyciągniętym do góry kciukiem w geście aprobaty. Na ręce widoczne żółte gwiazdy unijnej flagi. Kolorystyka nawiązuje do flagi Unii Europejskiej. W prawym górnym rogu na żółtym tle niebieski napis Małopolska myśli o Tobie. Poniżej czarno-niebieski napis Weekend z Funduszami, Dąbrowa Tarnowska, Rynek, 27 października 2018 r. W dolnej części grafiki pasek logotypów kolejno od lewej: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Małopolska, Unia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne.

Czy chcesz się przekonać, że Fundusze są także dla Ciebie? Potrzebujesz porady jak skorzystać z dotacji? Chcesz rozwijać siebie, swój biznes lub otoczenie? Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre! 

Zapraszamy!